Blank

Pojemniki na chusteczki jako poręczna i przydatna alternatywa dla szarych i nudnych opakowań

drewniany pojemnik na chusteczki

Coraz chętniej wybierane życie w trybie slow oraz przyglądanie się naszemu samopoczuciu sprawia, że z większą uwagą wybieramy przedmioty mające znaleźć swoje stałe miejsce w przestrzeni. Każdy detal ma znaczenie, dlatego nawet z pozoru tak nieduży przedmiot jak pojemnik na chusteczki to wybór mogący wpłynąć na aranżację. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, dlaczego konsumenci coraz częściej sięgają po pojemniki na chusteczki, a także jakie modele cieszą się dużą popularnością.

Estetyczne produkty, a samopoczucie – co mówią na ten temat badania?

Wpływ walorów estetycznych otoczenia na samopoczucie osób w nim przebywających jest duży i to nie jest tylko teoria. Poprawę nastroju wynikającą z zadbania o to, by otaczać się ładnymi przestrzeniami, potwierdzają badania doktora psychologii Simona Moore’a zebrane w raporcie „Jak piękniejsze otoczenie wpływa na nasze samopoczucie”. Wyniki wskazują na to, że patrzenie na przedmioty, które są nie tylko funkcjonalne, ale też piękne, wywołuje pozytywne emocje, takie jak spokój i zadowolenie. Co to ma wspólnego z pojemnikami na chusteczki? Okazuje się, że nawet tak niewielki i tylko z pozoru nic nieznaczący przedmiot, może mieć duży wpływ na samopoczucie. Zadbanie o to, by każdy element aranżacji był ładny, sprawi, że wnętrze będzie się dobrze prezentować i tym samym stworzy miejsce, w którym przyjemnie będzie się przebywać.

Jaki pojemnik na chusteczki wybrać?

Pudełka na chusteczki nie mają skomplikowanej konstrukcji, mogą jednak różnić się walorami dekoracyjnymi. Aby pojemnik na chusteczki miał walory spójne z otoczeniem, warto zdecydować się na produkt pasujący kolorem i materiałem wykonania do pozostałych elementów. Ciekawą propozycją są ekologiczne pojemniki na chusteczki wykonane z pędów hiacyntów wodnych. Pleciony wzór i naturalna kolorystyka to bardzo stylowy dodatek do modnych ostatnio wnętrz boho. Duża oferta pojemników zarówno w modne wzory jak i jednokolorowych, a także gładkich i fakturowanych pozwoli dobrać estetyczny dodatek do indywidualnej wizji aranżacji.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl